Profesjonalne przedłużanie włosów Warszawa
Image default

Przedłużanie włosów wybraną metodą

Przedłużanie włosów to dopięcie pasemek do naszych włosów, Zabieg trwa od 1 do 3 h w zależności ile potrzeba pasm założyć, dobierane są one indywidualnie do każdej klientki. Pasma dobieramy pod kolor włosów klientki, aby efekt bym jak najbardziej naturalny, tak samo, jak metodę, na którą są przyczepione pasemka.

Używamy tylko wysokiej jakości naturalnych włosów. Dzięki temu klientka nie ma problemu zarówno w pielęgnacji, jak i stylizacji włosów.
Można je farbować, prostować prostownicą, skręcać na lokówce, na termolokach, wałkach, modelować itp.

PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW DODAJE UROKU I DZIEWCZĘCEGO WDZIĘKU W KAżDYM WIEKU!

Agnieszka

Metoda Keratynowa

Polega na łączeniu na ciepło pasemek Twoich włosów z pasemkami włosów do przedłużania, które zakończone są keratynową łuską. Metoda ta nie powoduje uczulenia, jak i podrażnienia dająca wyjątkowo naturalny wygląd, a włosy utrzymują się około 3 miesiące, jednak warto mieć na uwadze to, że co jakiś czas trzeba odnawiać zabieg, ponieważ w trakcie wzrostu naturalnych pasm keratynowe zgrzewy obniżają się, co psuje cały efekt.

Metoda Microrings Hair Extension

Polegającą na łączeniu włosów doczepianych z włosami klientki za pomocą malutkich prawie niewyczuwalnych obrączek (mikroringów lub tulejek), których kolor dopasowany jest do koloru włosów klientki.

Metoda ta nie uszkadza włosów ani w trakcie zakładania, ani noszenia!! Podczas zdejmowania pasemek, naturalne włosy nie są uszkodzone ani połamane.

Metoda kanapkowa

Polega na doklejeniu bezbarwnej taśmy, na której znajdują się pasma, które dokleja się tuż przy skórze do pasm prawdziwych włosów. Powstałe w ten sposób połączenia między włosami („kanapki”) są płaskie, lekkie, elastyczne i miękkie. Zapewnia to nie tylko minimalną widoczność, ale także duży komfort noszenia.

Metoda mini bondes

Jest to najmniejsze łączenie, które formuje się indywidualnie do struktury włosa klientki.